جمعه, 01 تیر 1397

دردنیای امروز،اینترنت فضای قابل توجهی از زندگی افراد را در بر گرفته به طوری که حتی اشخاص سالخورده نیز جذب این فضا شده و از آن استفاده می نمایند.مسلما این فضای بسیار گسترده محیط و بستر مساعدی جهت معرفی خود،کسب و کارمان و یا هر فعالیت دیگری می باشد.

در کشور عزیز ما نیز افراد بسیار زیادی با استفاده از این محیط و بدون دور شدن از کانون گرم زندگی ،اقدام به کسب درآمدهای نجومی نموده اند.

مرکز چاپ و تبلیغات ریحان اقدام به جمع آوری افرادی زبده در زمینه طراحی وب نمود و این جمع را با نام تیم طراحی سرعت به دنیای مجازی معرفی کرده است.
sowd مخفف«سرعت در طراحی سایت  speed of web design»می باشد که با نام تجاری سود با هدف در نظر گرفتن ،سودمشتریان+سودشخصی اعضا شکل گرفته است.

با آموزشهای سود شما یک طراح حرفه ای وبسایت خواهید شد.

ما زمان سرعت طراحی سایت را به سفارش مشتریان، تا کمتر از یک روز پایین آورده ایم.

چگونه؟ .....اینگونه:

به محض دریافت سفارش و واریز وجه از سوی مشتریان،

  • مسئول دامنه و هاست شروع به سفارش و ثبت دامنه می نماید
  • مسئول برنامه نویسی شروع به انجام تنظیمات وبسایت نموده تا به محض آماده شدن دامنه و هاست،عمل وارد نمودن وبسایت در هاست انجام پذیرد
  • همزمان با آنها،مسئول امور گرافیکی تیم شروع به طراحی بنرها و لوگوی سایت می نماید تا به محض آماده شدن سایت تصاویر در سایت وارد شوند.  

طراحی یک وبسایت کامل حتی در کمتر از یک ساعت

تیم طراحی سرعت(زیر مجموعه،مرکز چاپ و تبلیغات ریحان) متشکل است از کارشناسانی در زمینه های طراحی و بهینه سازی وبسایت،فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی و متخصصان امور تبلیغاتی.

سعی ما بر این است که با کم کردن واسطه ها و آموزش های صحیح ، نه تنها مشتریان بتوانند سایت خود را طراحی کنند بلکه در صورت تمایل به عنوان یک طراح حرفه ای وبسایت فعالیت نمایند.

هر آنچه که شما برای طراحی یک وبسایت حرفه ای نیاز دارید،در اختیارتان قرار می دهیم.

ما توانسته ایم با یک کار هماهنگ و منظم،زمان طراحی و تحویل یک وبسایت کامل و کاملا حرفه ای را به کمتر از یک روز برسانیم.

طراحی پرتال های آموزشی و دانشگاهی شامل:سیستم نمره دهی آنلاین،آزمونهای آنلاین،جمع آوری تکالیف و تمارین بصورت آنلاین،مشاوره،ارتباط مستقیم استاد و دانشجو و ...تخصص ما است.

طراحی فروشگاههای مجازی با قدرت پرداخت آنلاین،سایت های مخصوص مشاورین املاک،سایت های مخصوص مطب های پزشکی و .... از دیگر تخصص های ما است.

پشتیبانی کامل از سایت ها را وظیفه خود می دانیم.